13 marca (poniedziałek) o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z Anną Golędzinowską, które odbędzie się w ramach spotkań rekolekcyjnych dla młodzieży.

Była modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna, która przeszła przez życiowe piekło – molestowana w dzieciństwie, sprzedana do domu publicznego – opowie o sile przebaczenia, o mocy Bożego Miłosierdzia.

Zapraszamy na spotkanie z autorką książek: Ocalona z piekła – wyznania byłej modelki, Z ciemności do światła, Jestem grzesznikiem – na spowiedź nigdy nie jest za wcześnie; współzałożycielką i prezesem inicjatywy Czyste Serca, która wśród włoskiej młodzieży promuje czystość przedmałżeńską.

Historia i świadectwo Anny Golędzinowskiej może być drogowskazem dla wielu zagubionych młodych ludzi, czy poszukujących swojego miejsca w blasku fleszy i towarzystwie kamer.

anna golędzinowska

Ze względu na spotkania ze świadkami wiary w Wielkim Poście, w marcu nastąpi zmiana terminów spotkań dla kandydatów do Bierzmowania z kl. I i II gimnazjum. W związku z powyższym, na spotkanie z Anną Golędzinowską zapraszamy dziewczyny z kl. I i II gimnazjum.

 

Kategorie: Aktualności