Zapraszam serdecznie

na pielgrzymko-wycieczkę

do Przemyśla, Łańcuta, Leżajska

i Kalwarii Pacławskiej

w weekend po Bożym Ciele

w dniach

od 4 (piątek) do 7 (poniedziałek) czerwca 2021 r.

Cena 550 zł,

zapisy tylko do 21 maja

w kancelarii parafialnej.

Parafia św. Andrzeja w Zabrzu.

Liczba miejsc ograniczona.

 

pielgrzymka do kalwarii pacławskiej

 

Wycieczko-Pielgrzymka

Przemyśl, Rzeszów i Kalwaria Pacławska

Piątek, 4.06 – Poniedziałek, 7.06 2021 r., cena: 550 zł

 

Program:

Piątek, 4 czerwca 2021 r.

Msza św. o godz. 7.30 w kościele. O godz. 8.15 wyjazd (z ulicy przy plebanii). Po drodze zwiedzanie Rzeszowa (czas wolny na obiad i kawę na Rynku), Łańcuta (zamek Lubomirskich) i Markowej (Muzeum Ulmów).

Ok. 18.00 przyjazd do Domu Rekolekcyjnego Helusz w Kramrzówce koło Przemyśla. Obiadokolacja i przed nocnym spoczynkiem nabożeństwo.

Sobota, 5 czerwca 2021 r.

Msza św. i śniadanie. Zwiedzanie Przeworska, Leżajska, Jarosławia i Krasiczyna. Obiadokolacja w Kramarzówce. Wspólna biesiada przy ognisku.

Niedziela, 6 czerwca 2021 r.

Późne śniadanie i Msza św. niedzielna. Wyjazd do Kalwarii Pacławskiej. W drodze powrotnej zwiedzanie Przemyśla. Powrót do Helusza na obiadokolację. Wspólna zabawa.

Poniedziałek, 7 czerwca 2021 r.

Msza św. i śniadanie. Po nim wyjazd z hotelu w drogę powrotną. Po drodze wspólne zwiedzanie i modlitwa w sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach. Powrót do domu ok. godz. 18.00.

 

Cena 550 zł obejmuje: transport, 3 noclegi (pok. 2 os., 3 os., 4 os.), ubezpieczenie, posiłki (3 śniadania i 3 obiadokolacje), opłaty autostradowe i wynagrodzenie dla kierowcy. Ośrodek dysponuje wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i spełnia wymogi związane z bezpieczeństwem COVID-19. Proszę pamiętać, że na podróż zabieramy miękkie torby bagażowe (bez kółek), maseczki i środki dezynfekujące. Ubranie raczej sportowe i wygodne (oprócz godnego ubrania do Kalwarii Pacławskiej, Łagiewnik i na wspólne Msze św.).

kalwaria_paclawska

przemysl

 

Kategorie: Aktualności