„Przyjdźcie wszyscy, którzy utrudzeni jesteście,
a Ja was pokrzepię…”
(Mt 11, 28)

 

XIV Niedziela Zwykła

05 – 12.07.2020 r.

 

  1. Dzisiaj o godzinie 17.30 nabożeństwo popołudniowe; o godzinie 18.00 Msza święta wieczorna. Zapraszamy.

  1. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Przed kościołem ma miejsce comiesięczna zbiórka Caritasu na potrzeby biednych. Za tydzień kolekta przeznaczona na potrzeby parafii.

  1. We wtorek o godzinie 18.00 Msza święta oraz Nowenna Nieustająca.

  1. W piątek o godzinie 18.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych.

  1. W sobotę o godzinie 16.00 w kościele obowiązkowa nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci w tym miesiącu przyjmą sakrament chrztu świętego. Po nauce możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

  1. W dniach od 20 do 22 sierpnia odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka ma formę sztafety. Zapisy oraz bliższe informacje w parafii św. Anny.

  1. Przypominamy, że w czasie wakacji nie jest odprawiana Msza święta niedzielna o godzinie 13.15 oraz w tygodniu Msza poranna o godzinie 6.30.

  1. W zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. W nim między innymi bardzo ciekawy artykuł o niesamowitej więzi braci Ratzingerów (Georg zmarł kilka dni temu); jest także o wątpliwościach w wierze, które nie są grzechem, a raczej szansą na pogłębienie wiary. Są inne ciekawe artykuły. Zapraszamy do lektury.

 

Wszystkim naszym Parafianom życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.

Pamiętajmy jednocześnie o niedzielnej Mszy świętej.