PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

 

SOBOTA – 22.02.2020 r. – Katedry św. Piotra, Apostoła

7.30 –

1) do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Janiny i Erwina z okazji rocznicy ślubu

2) za zm. Emilię Walecką, zm. rodziców i rodzeństwo

3) za zm. Macieja Salamon (23)

17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św.)

18.00 –

1) do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i dary Ducha św. dla Agaty Masarczyk z okazji 18. rocznicy urodzin

2) za zm. rodziców Marię i Ekkeharda Ostrowskich

3) za zm. Teresę i Bolesława Nowakowskich, zm. rodziców, zm. Antoninę, Wojciecha i Henryka Panek

—————————————————————————————————

NIEDZIELA – 23.02.2020 r. – VII Niedziela Zwykła

7.00 – za zm. Czesławę Boczek (20. rocz. śm.)

9.00 –

1) do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie w intencji Ireny i Stanisława Ganczorz z okazji rocznicy ślubu

2) za zm. Macieja Salamon (24)

10.30 –

1) za zm. siostrę Sonię Rickli- Hennek (16. r. śm.), zm. męża, rodziców Elżbietę i Pawła Hennek, brata Franciszka, zm. z rodziny Wyleżoł, zm. Jana Błażejewskiego oraz Celinę Dudek (1 r. śm.)

2) za zm. Piotra Lip oraz zm. Bogdana Korcz (od sąsiadów z ul. Łanowej 10)

12.00 –

1) za zm. mamę Irenę Brygider (9 r. śm.), zm. Ilonę Dembińską Dżowską (3 r. śm) oraz zm. Wandę Jarosz

2) za zm. Jana Foryś (15. rocz. śm.)

13.15 – w intencji dzieci mających przyjąć chrzest (Antonina Herdzina, Leonard Juruś, Igor Kaczmarek, Łucja Sitarczuk) oraz obchodzących rocznicę chrztu (Aleksandra Górska, Adam Krzyżanowski)

17.30 – zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu

18.00 – za zm. męża Marka Nagórnego (7. rocz. śm.), zm. rodziców z obydwu stron, zm. Dietera i Ingę Breja oraz błogosławieństwo dla rodzin Wątor i Nagórny

—————————————————————————————————

PONIEDZIAŁEK – 24.02.2020 r. – dzień powszedni

7.30 –

1) za zm. Macieja Salamon (25)

2) za zm. Kazimierę Woźniak i jej zmarłych mężów

3) za zm. Bogdana Piotrowskiego (od zarządu i pracowników Firmy Ottone)

18.00 –

1) za zm. Jana Krawczyk (1. rocz. śm.) oraz zmarłych z rodzin Maj i Krawczyk

2) za zm. Adama Ruszer (10. rocz. śm.) oraz zmarłych z rodziny

3) za zm. Franciszka Przybylskiego (w rocz. śm.), zm. Stanisława Otolińskiego, zm. Irenę Kargul, oraz zm. Zofię i Stefana Otolińskich

—————————————————————————————————

WTOREK – 25.02.2020 r. – dzień powszedni

7.30 –

1) za zm. Eugeniusza Kozioł (od Adama Kaczka z rodziną)

2) za zm. Zdzisława Pawłyszcze (od sędziów Małgorzaty Święch i Iwony Bujak)

3) za zm. Antoninę Bąk (od siostry Heleny z rodziną)

4) za zm. rodziców Bertę i Emila Dymarz, zm. ciocię Agnieszkę i Franciszka Mateja

5) za zm. Macieja Salamon (26)

Zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu

18.00 – Msza święta oraz nowenna do MBNP

—————————————————————————————————

ŚRODA – 26.02.2020 r. – Środa Popielcowa

7.00 – za zm. Roberta Szopa (od żony Renaty)

9.00 – za zm. Macieja Salamon (27)

17.00 –

1) do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i łaskę zdrowia w intencji Piotra Karbowskiego oraz błogosławieństwo dla całej rodziny

2) za zm. syna Marka i męża Henryka Dworaczyk

18.00 –

1) za zm. rodziców Jadwigę i Ryszarda Król, zm. Władysławę i Józefa Ciszek, zm. braci Szymona, Wojciecha i Krzysztofa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

2) za zm. Romana i Józefa Pieczur

—————————————————————————————————

CZWARTEK – 27.02.2020 r. – dzień powszedni

7.30 –

1) za zm. męża Gabriela (na pamiątkę imienin), zm. rodziców Jana i Mariannę oraz zm. teściów Adelę (2. rocz. śm.) i Henryka

2) za zm. Tadeusza Karaś

3) za zm. Macieja Salamon (28)

18.00 – Msza święta z udzielaniem sakramentu bierzmowania

1) w intencji młodzieży mającej przyjąć sakrament bierzmowania

2) do Bożej Opatrzności z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Zbigniewa Kawczyńskiego okazji urodzin (od mamy oraz chrześniaków Piotra i Mateusza)

3) za zm. Horsta Manusz, Klausa, Cecylię i Alfonsa, zm. Karolinę i Filipa Banisch

————————————————————————————————————–

PIĄTEK – 28.02.2020 r. – dzień powszedni

7.30 –

1) za zm. Macieja Salamon (29)

2) za zm. męża Pawła Bąk (9. rocz. śm.)

3) za zm. Helenę i Pawła Figiel oraz zmarłych z rodziny z obydwu stron

4) za zm. Małgorzatę Mrowiec (7. rocz. śm.) oraz zm. Edwarda Mrowiec (15. rocz. śm.)

5) za zm. męża Ryszarda Strzeleckiego (1. rocz. śm.)

8.00 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

17.15 – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18.00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych

—————————————————————————————————

SOBOTA – 29.02.2020 r. – dzień powszedni

7.30 –

1) za zm. Antoninę Bąk (od Krystyny, Lucyny, Tadeusza Biegun)

2) za zm. Zofię Mączyńską- Lech (od rodziny z Tarnowa)

3) za zm. Macieja Salamon (30)

17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św.)

18.00 –

1) za zm. brata Michała Wojta, zm. rodziców Magdalenę i Antoniego Wojta

2) za zm. rodziców Pawła i Wiktorię Szczurek oraz zm. Romana Wojdyło

—————————————————————————————————

NIEDZIELA – 01.03.2020 r. – I Niedziela Wielkiego Postu

7.00 – za zm. Zygfryda Wloka (5. rocz. śm.)

9.00 –

1) za zm. Irenę, Edmunda i Stanisława Skrzypczak oraz zm. Henryka Sadejczyka

2) za zm. Michała Wojta (1)

10.30 – za zm. Irenę i Franciszka Pilichowicz, zm. Katarzynę i Jana Piłatowskich oraz zm. szwagrów

12.00 – za zm. mamę Apolonię Gortych (6. rocz. śm.), zm. ojca Bronisława, zm. dziadków Annę i Jana Materków

13.15 – za zm. Mariana Dybkowskiego (17. rocz. śm.), zm. rodziców i zm. Marię i Lesława Tarczyńskich

17.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

18.00 – za zm. Alfonsa i Marię Nosek oraz zm. Arnolda i Wernera Nosek

—————————————————————————————————