PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

 

NIEDZIELA – 21.07.2019 r. – XVI Niedziela Zwykła

7.00 – za zm. Mirosława Mądrowicz (24. rocz. sm.) oraz zm. z rodzin Mądrowicz i Kruzel

9.00 – do Bożej Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Marzeny i Jarosława z okazji 25. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny Przyżyckich (TD)

10.30 – do Bożej Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Henryki Kudła z okazji 90. rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami (TD)
(roczek: Zbigniew Sikorski)

12.00 – za zm. rodziców Wandę i Mieczysława Richter

17.30 – nabożeństwo popołudniowe

18.00 – za zm. męża, ojca i dziadka Mirosława Nowackiego (3. rocz. sm.) oraz zmarłych rodziców z obydwu stron

—————————————————————————————————

PONIEDZIAŁEK – 22.07.2019 r. – św. Marii Magdaleny

7.30 –

1) za zm. Andrzeja Głowacz (4. rocz. śm.)

2) za zm. Mariana Niewolika (od załogi firmy „Copos”)

18.00 –

1) do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Dembski, Kiciak, Losa, Wegner, Węclewicz oraz przyjaciół

2) za zm. Mariannę Marzec (od sąsiadów)

—————————————————————————————————

WTOREK – 23.07.2019 r. – św. Brygidy, zakonnicy

7.30 –

1) za zm. Edwarda Wesołowicz (os siostry Heleny z rodziną)

2) za zm. Jadwigę Borowską (od bratowej Jadwigi z rodziną)

3) za zm. Helenę Deska, zm. męża Stefana oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – Msza święta oraz nowenna do MBNP:

Do MBNP z prośbą o opiekę i zdrowie dla Kamila i Dajany z okazji 4. rocznicy ślubu, dary Ducha św. dla Jagody oraz szczęśliwe rozwiązanie; do MBNP z prośbą o zdrowie dla Alicji; do MBNP z prośbą o zdrowie i opiekę dla Marty; do MBNP z prośbą o zdrowie i pomyślny przebieg operacji dla Beaty; do MBNP z prośbą łaskę wyzwolenia z nałogu w pewnej intencji

—————————————————————————————————

ŚRODA – 24.07.2019 r. – św. Kingi, dziewicy

7.30 –

1) za zm. męża Krzysztofa Łyczba (14. rocz. sm.)

2) za zm. Stefana Słonina (od rodziny Lisów z Bogucic)

18.00 –

1) za zm. Zdzisławę i Zdzisława Frużyńskich, oraz zm. Izabelę Kotowską

2) za zm. Elżbietę i Waldemara Staska oraz zmarłych z rodzin Prokop, Niedbała i Kłosińskich

—————————————————————————————————

CZWARTEK – 25.07.2019 r. – św. Jakuba, Apostoła

7.30 –

1) za zm. Edwarda Wesołowicz (od siostry Haliny z rodziną)

2) za zm. Józefa Wiśniewskiego

18.00 –

1) za zm. Felicję i Leona Malickich oraz zmarłych z pokrewieństwa

2) za zm. Grzegorza Pietrzaka, brata Piotra oraz zmarłych z rodziny Pietrzaków

————————————————————————————————————–

PIĄTEK – 26.07.2019 r. – św. Anny, Matki NMP

7.30 –

1) do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Anny Kaczor z okazji imienin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny

2) za zm. siostrę Lucynę Sanocką

3) za zm. Jadwigę Borowską

18.00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych

—————————————————————————————————

SOBOTA – 27.07.2019 r. – św. Joachima, Ojca NMP

7.30 – do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Anieli z okazji 80. rocznicy urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny (TD)

17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św.)

18.00 –

1) za zm. Eugenię Buczkowską (w rocz. urodzin), zm. rodziców i rodzeństwo oraz zm. Elfrydę Górecką

2) za zm. Andrzeja Starzyńskiego (w rocz. śm.), zmarłych z pokrewieństwa Starzyński i Wotzka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

3) za zm. męża Stanisława Maciejczyk oraz zmarłych z rodzin Maciejczyk i Wybenda

—————————————————————————————————

NIEDZIELA – 28.07.2019 r. – XVII Niedziela Zwykła

7.00 – za zm. męża Bronisława, córkę Annę i kuzynkę Mariannę

9.00 – za zm. męża Bronisława (14. rocz. śm.), zm. teściów Janinę i Jana Boczek, rodziców Janinę i Adolfa Fortuna, brata Bolesława oraz dusze w czyśćcu cierpiące

10.30 – za zm. rodziców Halinę i Mirosława Cieślak (od syna z rodziną)

12.00 – w intencji dzieci obchodzących rocznicę przyjęcia chrztu świętego (Stanisław Pakuła, Paulina Pszczółkowska)

17.30 – nabożeństwo w intencji kierowców z poświęceniem pojazdów

18.00 – za zm. rodziców Leonarda i Martę Zinke oraz zmarłych z pokrewieństwa z obydwu stron

—————————————————————————————————