PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

 

 

NIEDZIELA – 17.11.2019 r. – XXXIII Niedziela Zwykła

7.00 – za zm. Wojciecha Grzenia (15)

9.00 – za zm. Władysławę i Henryka Lulko

10.30 – za zm. Jadwigę Apanas, zm. Katarzynę Bohdziun, zm. z rodziny Apanas, Bohdziun, Teliczan, Wedler oraz zm. Marię i Andrzeja Stawiarskich

12.00 – do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Heleny i Zdzisława Ziębińskich z okazji 50. rocznicy ślubu (TD)

13.15 – do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę i zdrowie dla Marioli i Zbigniewa Duch z okazji 25. rocznicy ślubu oraz błogosławieństwo dla całej rodziny (TD)

17.30 – nabożeństwo popołudniowe

18.00 – za zm. Henryka Świder (18. rocz. śm.), zm. rodziców, siostrę Grażynę oraz zm. z pokrewieństwa

—————————————————————————————————

PONIEDZIAŁEK – 18.11.2019 r. – bł. Karoliny Kózkówny

6.30 – za zm. Wojciecha Grzenia (16)

7.30 –

1) za zm. męża Zbigniewa Chmiel (2. rocz. śm.)

2) za zm. Zenona Dądera (2. rocz. śm.)

18.00 –

1) za zm. z rodzin Jeziorowskich, Kubiaków, Lipina, zm. Elżbietę i Konrada Saganowskich oraz zm. Annę Jarek

2) za zm. z rodzin Noras, Czmok i Wilhelm

3) za zm. wujka Jana Nowak (9. rocz.śm.)

—————————————————————————————————

WTOREK – 19.11.2019 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. Czesława Okas (od siostrzeńca Bogdana z rodziną)

7.30 –

1) za zm. Blankę, Ryszarda i Cezarego Koloszek

2) za zm. Zytę Topolską

3) za zm. Wojciecha Grzenia (17)

4) za zm. z rodziców Marię i Józefa Wojnarowicz, dziadków z obu stron, zm. pokrewieństwo

18.00 – Msza święta oraz nowenna do MBNP:

Do MBNP z prośbą o zdrowie dla syna Andrzeja; do MBNP z prośbą o opiekę i zgodę w małżeństwie Martyny i Piotra oraz szczęśliwy przebieg ciąży dla Martyny; do MBNP z prośbą o uzdrowienie Marysi, opiekę dla brata i rodziców; do MBNP z prośbą o zdrowie dla rodziców oraz siostry Alicji

—————————————————————————————————

ŚRODA – 20.11.2019 r. – św. Rafała Kalinowskiego

6.30 – za zm. rodziców Cecylię, Marię i Hermana Mehrforth, zm. rodziców, rodzeństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące

7.30 –

1) za zm. Wojciecha Grzenia (18)

2) za zm. mamę Lenartowicz (od chóru Credo)

3) za zm. szwagra i wujka Eugeniusza Kozioł (od rodzin Kaczka i Sitko)

4) za zm. rodziców Gertrudę i Antoniego Machura

18.00 – do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo opiekę i zdrowie w intencji ks. Arkadiusza Kinela z okazji rocznicy urodzin (TD)

—————————————————————————————————

CZWARTEK – 21.11.2019 r. – Ofiarowanie NMP

6.30 – za zm. rodziców Katarzynę i Władysława Siwek oraz zmarłych z rodziny

7.30 –

1) za zm. Danutę Zbaraza (od rodziny Żymułów)

2) za zm. Gabrielę Daniłów (10. rocz. śm.)

3) za zm. Wojciecha Grzenia (19)

17.00 –

1) do Bożej Opatrzności, MBNP i św. Rity z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grażyny Weber z okazji 50. rocznicy urodzin oraz opiekę dla całej rodziny i przyjaciół (TD)

2) za zm. Annę Jaworską, Helenę i Herberta Stencel oraz zmarłych z pokrewieństwa

————————————————————————————————————–

PIĄTEK – 22.11.2019 r. – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

6.30 – za zm. Erykę Krystynę Sikora (od klubu seniora)

7.30 –

1) do Bożej Opatrzności, MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Biela i Nowak

2) za zm. Kazimierza Kamińskiego (1. rocz. śm.), zm. Marię i Stanisława Łączak

3) za zm. ojca Alfreda Mnich (15. rocz śm.), matkę Ernestynę, zm. Eleonorę Mołda Mnich

4) za zm. Wojciecha Grzenia (20)

18.00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych

—————————————————————————————————

SOBOTA – 23.11.2019 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. mamę Janinę Witkość, męża Ryszarda, ojca Adama, zm. siostrę Mirosławę z mężem Mieczysławem, brata Bogusława, zmarłych z rodziny

7.30 –

1) za zm. Zofię Swęd (na pamiątkę 50. rocznicy ślubu)

2) za zm. Marianne Wagner (1. rocz. śm.)

3) za zm. Wojciecha Grzenia (21)

17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św.)

18.00 –

1) za zm. rodziców Mariannę (5. rocz. śm.) i Mariana (10. rocz. śm.) Łysakowskich

2) za zm. rodziców Adelajdę i Gintera Beier, oraz zmarłych z rodziny

—————————————————————————————————

NIEDZIELA – 24.11.2019 r. – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

7.00 – za zm. Wojciecha Grzenia (22)

9.00 – za zm. Kazimierę i Ildefonsa Ziębińskich, brata Stanisława oraz zm. z rodziny Ziębińskich

10.30 –

1) w intencji ministrantów i lektorów oraz ich rodzin

2) za zm. Zofię Swęd

12.00 –

1) do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie w intencji Hannelore Mnich z okazji 80. rocznicy urodzin (TD)

2) do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie w intencji Zdzisława z okazji 70. rocznicy urodzin (od żony i dzieci; TD)

3) do Bożej Opatrzności i św. Katarzyny w intencji pracowników, emerytów oraz za zmarłych pracowników Zajezdni Tramwajowej (Rejon Gliwice)

13.15 – w intencji dzieci obchodzących rocznicę chrztu świętego

17.30 – nabożeństwo popołudniowe

18.00 – za zm. Marię Sąsiadek (21. rocz. śm.)

—————————————————————————————————