OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14-21.04.2013 r.

 1. Dzisiaj o godzinie 17.30 – nabożeństwo popołudniowe; o godzinie 18.00 – Msza wieczorna, a po niej kolejne spotkanie w ramach katechezy dorosłych. Zapraszamy.
 2. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Za tydzień kolekta III niedzieli miesiąca przeznaczona na spłatę kolejnej raty kredytu.
 3. We wtorek zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. O godzinie 18.00 – Msza święta oraz Nowenna Nieustająca.
 4. Msza święta szkolna w czwartek o godzinie 17.00. Po niej kolejne spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy.
 5. W piątek po Mszy wieczornej o godzinie 18.45 chcemy zaprosić na nabożeństwo Drogi Światła (Via Lucis). To wielkanocne nabożeństwo wzorowane na Drodze Krzyżowej, w którym rozważane są różne ukazania się Jezusa od Zmartwychwstania do Wniebowstąpienia.
 6. W sobotę o godzinie 16.00 w domu katechetycznym ma miejsce projekcja o komunikacji małżeńskiej „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” z Markiem Gungorem. Zapraszamy.
 7. Za tydzień rozpoczynamy w naszej parafii Misje Święte. To szczególny czas w życiu parafii. Szczegółowy program został dołączony do naszych „Informatorów”. Zachęcamy również, by zabrać przygotowane w zakrystii plakaty, które można umieścić na tablicach ogłoszeń w naszych blokach czy kamienicach.
 8. Przypominamy o propozycjach wyjazdów organizowanych z naszej parafii. Bliższe informacje oraz zapisy z kancelarii parafialnej.
 9. Chcielibyśmy także w Roku Wiary, w dniach od 8 do 15 września br. zorganizować pielgrzymkę do Włoch (w programie m.in. Rzym, Orvietto, Padwa, i Asyż). Bliższe informacje oraz zapisy także w kancelarii.
 10. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu przyszli sprzątać kościół. Zapraszamy także w najbliższą sobotę o godzinie 14.00.
 11. Zespół muzyczny „Z miłości do Boga” poszukuje nowych członków. Zainteresowanych (w wieku od 6 do 25 lat) zapraszamy na próby, które odbywają się w każdą sobotę o godzinie 10.00 przy parafii św. Teresy w Mikulczycach.
 12. Jak co tydzień zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. W nim między innymi niezwykle ciekawy film o czytaniu Pisma Świętego. Jest także najnowszy numer ”Małego Gościa Niedzielnego” W nim z kolei mnóstwo ciekawych artykułów o nowym papieżu. Zapraszamy do lektury.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

NIEDZIELA – 14.04.2013 r. – III Niedziela Wielkanocna

7.00 – za zm. Jana Krawiec, zm. rodziców z obydwu stron, zm. siostrę Teresę oraz jej męża Franciszka

9.00 – W intencji wspólnoty Domowego Kościoła z prośbą o wszelkie potrzebne łaski oraz dar powołań na rekolekcje

10.30 – za zm. ojca Sylwestra Siwek (12. rocz. śm.), zm. Małgorzatę Siwek, Czesława Jakóbczak oraz zm. Martę i Wiktora Chwoła

12.00 – za zm. Witolda i Jerzego Gryszkiewiczów oraz ich rodziców

13.15 – W intencji dzieci mających przyjąć sakrament chrztu św. (Stanisław Siwek, Jacek Knieć, Wojciech Podolecki, Emilia Kłusek, Marcin Holler, Bartosz Filip Jerema, Michał Tomaszewski, Ksawery Zlotos) oraz roczek (Michał Kornaś, Paweł Widaj)

17.30 – nabożeństwo popołudniowe

18.00 – za zm. Marię Kulesa (3. rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK– 15.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w intencji Beaty i Grzegorza z okazji 1. rocznicy ślubu

7.30 – za zm. rodz. Mieczysława i Władysławę, zm. z rodz. Dobrońskich i Karwowskich

18.00 – 1) za zm. Ryszarda Barańskiego oraz zmarłych z rodziny

2) za zm. Herberta Ossmann, zmarłych rodziców z obydwu stron, zm. siostrę franciszkankę Nigandę

WTOREK – 16.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. Bonifacego Frejusz (od teściowej z synem)

7.30 – 1) za zm. ks. prałata Gerarda Kowolika (od grup parafialnych)

2) Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji, prośbą o powrót do zdrowia Artura oraz błogosławieństwo dla całej rodziny

18.00 – Msza święta oraz nowenna do MBNP:

Do MBNP z prośbą dobre i owocne przeżycie Misji Świętych w naszej parafii; do MBNP z prośbą o umocnienie wiary mieszkańców ul. Wolności; do MBNP z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla Renaty Wyględa; do MBNP z prośbą o ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia dla syna Jana; do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i opiekę w intencji Beaty i Rafała z okazji 1. rocznicy ślubu; do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w intencji Krystyny i Stanisława Ciszek z okazji 23. rocznicy ślubu oraz dary Ducha św. dla Łukasza

ŚRODA – 17.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. Bonifacego Frejusz (od siostry Henryki)

7.30 – 1) za zm. Małgorzatę Halama

2) za zm. Rudolfa Dobrowolskiego (w dniu imienin)

18.00 – 1) za zm. ojca Henryka Borowskiego (19. rocz. śm.), zm. mamę Katarzynę Borowską oraz zm. z rodzin Borowskich i Dylus

2) za zm. mamę Janinę Dudkiewicz (10. rocz. śm.), zm. ojca Jana Dudkiewicz

CZWARTEK – 18.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. Bonifacego Frejusz (od brata Kazimierza)

7.30 – 1) za zm. rodziców Katarzynę i Alfonsa Fojt

2) za zm. Kazimierza Rolohow (w dniu urodzin)

17.00 – 1) za zm. Bogusławę Pakłos oraz zm. rodziców z obydwu stron

2) za zm. Aleksandra Kołodziej  (13. rocz. śm.)

PIĄTEK – 19.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – za zm. syna Cezarego Koloszek oraz zm. męża Ryszarda

7.30 – 1) za zm. Annę i Franciszka Bochnowskich

2) za zm. męża Adolfa Kassner oraz zm. z rodziny

18.00 – 1) za zm. męża Piotra Pawliczek (1. rocz. śm.)

2) za zm. rodziców Borowskich

Nabożeństwo Via Lucis (Droga Światła)

SOBOTA – 20.04.2013 r. – dzień powszedni

6.30 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski, prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Marka z okazji 50. rocz. urodzin oraz błogosławieństwo dla całej rodziny (TD)

7.30 – 1) za zm. Elżbietę i Wojciecha Dendys oraz zm. Weronikę i Franciszka Góra

2) za zm. Grażynę Szlumczyk (20. rocz. śm.) oraz zm. Danutę Hess

17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu (okazja do spowiedzi św.)

18.00 – 1) Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i dalsza opiekę oraz błogosławieństwo dla Wandy i Józefa Frączek z okazji 49. rocznicy ślubu

2) Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i dary Ducha św. dla Mai Wójtowicz z okazji 7. rocznicy urodzin

NIEDZIELA – 21.04.2013 r. – IV Niedziela Wielkanocna

7.00 – za zm. matkę Łucję (4. rocz. śm.) oraz zm. ojca Jana Matla

9.00 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem  za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dary Ducha św. w intencji Magdaleny Figacz z okazji 18. rocz. urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10.30 – 1) za zm. męża Henryka Dworaczyk oraz zm. syna Marka

2) za zm. Irenę Konarską (2. rocz. śm.) oraz zm. Kazimierza Konarskiego

12.00 – Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o zdrowie i dalszą opiekę oraz błogosławieństwo dla Alicji i Zbigniewa Sroka z okazji 25. rocznicy ślubu oraz zdrowie dla całej rodziny (TD)

13.15 – za zm. Alicję Ulatowską oraz zm. ks. Władysława Ulatowskiego

17.30 – nabożeństwo popołudniowe

18.00 – za zm. Joachima Szojda (7. rocz. śm.), zm. rodziców z obydwu stron oraz zm. brata Waltra Zdrzala

Drukuj wpis Drukuj wpis

Kategorie: Informacje